pl de en
lisc
Chata Karczowiska

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin

Referencje

O tym, że warto powierzyć nam organizację tak ważnego wydarzenia, jakim jest przyjęcie weselne świadczą opinie naszych Klientów:

„dnia 16.08.2014 organizowaliśmy u Państwa przyjęcie weselne, za co serdecznie dziękujemy wszystkim, a szczególnie Paniom z obsługi (kelnerkom, Paniom w kuchni), za obsługę wesela i przygotowanie nam śniadania następnego dnia, goście nasi byli bardzo zadowoleni my również!”

Magda i Jarek 16.08.2014

„Chciałabym już na spokojnie raz jeszcze podziękować za zorganizowanie wspaniałej imprezy weselnej w Państwa obiekcie (dn. 04.09.2015). Goście byli bardzo zadowoleni zarówno z samej sali balowej, pysznego jedzenia, jak i z warunków w pokojach hotelowych.”

Roksana i Paweł 04.09.2015

„Pragniemy jeszcze raz podziękować za fantastyczną realizację naszego wesela. Jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego! Goście i my jesteśmy pod wrażeniem całości. Było pięknie, sprawnie, na medal. Bardzo dziękujemy za bezproblemową współpracę z naszymi usługodawcami .
Polecamy i będziemy polecać Waszą markę!”

Malwina i Rafał 10.10.2015

„Bardzo dziękuję za przygotowanie przyjęcia. Było przyjemnie, sprawnie i smacznie. Mile zaskoczyła nas  dekoracja. Wbrew pogodzie za oknem przy stole panował wiosenny nastrój. Było nam bardzo miło.”

Małgorzata 25.11.2015

„…dekoracja była po prostu przepiękna, stoły były zrobione tak pięknie, że zatykało dech, goście byli pod wrażeniem. Jedzenie po prostu pierwsza klasa. Było przesmaczne - goście zajadali się na siłę:) i jeszcze zostało tyle, że każdy mógł sobie wziąć do domu. Panie z obsługi spisały się na medal, były bardzo miłe i wogóle wszystko stało się jeszcze lepiej niż oczekiwałam:) Szczególne podziękowania dla Pani Katarzyny- zajęła się mną od początku do końca, dla mnie jak najbardziej profesjonalnie, kreatywnie i wogóle przejęła wszystko na swoje barki. Było rewelacyjnie! Polecam!”

Aleksandra 25.06.2016

"Chcielibyśmy Państwu raz jeszcze podziękować za wspaniałą organizację naszego wesela oraz poprawin. My, jak i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z całej organizacji, pysznego jedzenia oraz przemiłej i pomocnej obsługi (Panie kelnerki, Panie na recepcji pierwsza klasa :)).

Dziękujemy serdecznie :)

Pozdrawiamy
Żaneta i Mateusz

8.10.2016