pl de en
lisc
Chata Karczowiska

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin

Referencje

O tym, że warto powierzyć nam organizację tak ważnego wydarzenia, jakim jest przyjęcie weselne świadczą opinie naszych Klientów:

Dziękujemy za organizację pięknego wesela. Jedzenie było pyszne a sala piękna. Goście byli zachwyceni.”

                                                                                                                Ewelina i Adam 18.05.2019


„Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za organizację na naprawdę najwyższym poziomie. Jeśli tylko będziemy mogli - będziemy polecać hotel i restaurację znajomym.”

                                                                                                        Aleksandra i Tomasz 13.07.2019


„…dopiero teraz dochodzimy do siebie po tym szale weselnym. Chciałam podziękować za pyszne jedzenie na naszym weselu, wszystko było wyśmienite, dobrze doprawione i niczego nie brakowało. A stół wiejski petarda :) ślicznie dziękujemy za wszystko i na pewno będziemy Was polecać dalej :)”       

                                                                                                             Adrianna i Maciej 24.08.2019


„...z całego serca chcemy podziękować za pomoc w zorganizowaniu przyjęcia weselnego. Zarówno ja i mój mąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, goście również. Obsługa była niesamowita, każda prośba, czy zapytanie było szybko realizowane, jedzenie przepyszne. Goście zadowoleni, wielokrotnie powtarzali, że będą polecać ,, Chatę Karczowiska". Z pewnością będziemy gościć u Państwa podczas imprez okolicznościowych jak to miało miejsce już w poprzednich latach.”

Agnieszka i Krzysztof 15.02.2020


„…piszę tego e-maila, aby z całego serca podziękować. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni... dziękujemy za wyrozumiałość, za serce oraz za dopięcie każdego szczegółu na ostatni guzik. Chciałabym też pochwalić obsługę. Kelnerki bardzo miłe, pomocne, bardzo szybko reagowały, gdy o coś zostały poproszone… Jedzenie przepyszne! Nie mam słów, by w całości wyrazić nasze zadowolenie. Każdy z obsługi spisał się na złoty medal. Na pewno będziemy polecać współpracę z Państwem!        

Natalia i Krzysztof 11.07.2020